Schronisko Krupówki polecana restauracja w Zakopanem

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca w Zakopanem, gdzie możesz zjeść pyszne, domowe i regionalne jedzenie, to musisz odwiedzić bistro Schronisko Krupówki. To nie tylko restauracja, to prawdziwe schronisko w centrum miasta, gdzie poczujesz się jak w górach.

Schronisko Krupówki miło

Bistro Schronisko Krupówki to ukryta perła na Krupówkach, do której trzeba się trochę natrudzić, aby ją znaleźć. Ale warto, bo czeka tu na Ciebie niesamowity widok i szumiący potok, który zapewni Ci spokój i relaks. A do tego oczywiście przepyszna kuchnia, która zadowoli każdego smakosza.

Schronisko Krupówki smacznie

W menu bistro Schronisko Krupówki znajdziesz tradycyjne góralskie dania, przygotowywane z lokalnych produktów i według rodzinnych przepisów. Spróbuj konkretnego schabowego, który smaży się tu na smalcu, albo placka toprowca z duszoną wołowiną i wędzonym oscypkiem.

Zasmakuj w pstrągu z górskiej hodowli ryb, podpłomyku z szarpaną wołowiną i chutneyem z czerwonej cebuli, albo podhalańskiej kwaśnicy na wędzonym żeberku. A na deser koniecznie zamów pierogi, które klei się tu codziennie na miejscu, z ciasta według sekretnego przepisu babci szefa kuchni. Zdecydowanie w Schronisku Krupówki rozpłyniesz się w słodkich specjałach — torciku górskim, szarlotce pełnej aromantycznych i pieczonych jabłek oraz  czekoladowym cieście.  

Schronisko Krupówki domowo

Bistro Schronisko Krupówki to nie tylko smak, ale także klimat. To miejsce, gdzie spotykają się ludzie z pasją do Tatr, gdzie słychać góralską gwarę i gdzie czuje się prawdziwą gościnność. To miejsce, które trzeba poszukać, odkryć i docenić.

Zapraszamy do bistra Schronisko Krupówki — najlepszej restauracji w Zakopanem!

Schronisko Krupówki regionalnie

Bistro Schronisko Krupówki to nie tylko restauracja, to prawdziwe schronisko w centrum miasta, gdzie poczujesz się jak w górach. Znajduje się na w centrum Zakopanego — ulica Krupówkach 34 A. Zapraszamy! 

Schronisko Krupówki polecana restauracja w Zakopanem

Z przyczyn technicznych
Schronisko Krupówki NIECZYNNE
Zamknięte do odwołania!